יום שבת, 8 באוקטובר 2016

ארץ ים המלח – החופש המושלם בעין גדי...

מאת:רותה דנינו
המועצה האזורית תמר מציינת 60 שנה ומזמינה את אורחי ומבקרי פסטיבל התמר ליהנות משילוב תיירותי שבין מדבר לים עם שפע מסלולי טיול, היסטוריה ומורשת, אטרקציות ונוף בראשיתי לצד סגולותיו של ים המלח. בעונה זה מתחילה העונה המושלמת לטיול באזור כאשר מזג האוויר מתייצב והאזור כולו משתלב ברוח הסתיו.
במהלך ימי פסטיבל התמר שיתקיים בחול המועד סוכות ה-17-20 יתקיימו לצד מגוון המופעים באזור גם סיורים מיוחדים המשתלבים יחדיו. הסיורים יצאו ממתחם עין בוקק אל מתחמי הופעות החינם שבכיכר סדום ובקיבוץ עין גדי, וישלבו מסלולי טיול מיוחדים בליווי מדריכים מוסמכים.
18/10 יום ג' - סיור מודרך של כשעה בגן הבוטני בקיבוץ עין גדי, בסיומו הופעה של "פיטר רוט ומאור כהן", מתחת לעץ הבאובב.
19/01 יום ד' - סיור מרהיב של כשעתיים וחצי בנחל פרצים ותצפית להר סדום, ובסיומו הופעה של הצמד "גיא ויהל" בפארק האקולוגי בסדום ים המלח. 

20/10 יום ה'-  סיור מודרך של כשעה בגן הבוטני בקיבוץ עין גדי, בסיומו הופעה של "ריקי גל" תחת לעץ הבאובב.
כמו כן כשירות למטיילים באזור יפעל במהלך ימי חול המועד, בכל שעה עגולה, מערך הסעות מהחניה בבית הכנסת העתיק אל הנחלים פרס וצפית. בסופם יחזרו המטיילים אל נקודת היציאה, לרכביהם.
דב ליטבינוף, ראש מועצה אזורית תמר, יוזמת ומארחת הפסטיבל: "המועצה האזורית לובשת חג בכל פסטיבל תמר, אך השנה מדובר במאורע חגיגי במיוחד – המועצה מציינת 60 להיווסדה, מה שהופך את חגיגת התמר לעוצמתית במיוחד. זה הזמן לבוא לטעום את טעם האזור המיוחד הנופים, הפעילויות, הטיולים, מזג האוויר וכמובן כל זאת בשילוב ההופעות המיוחדות של הפסטיבל. זה הזמן לבוא ולהכיר את ארץ ים המלח".
עלות הסיורים 20 ₪ לאדם. יש צורך בהרשמה מראש - מרכז מידע והזמנות 3977* 
המקום מציע עוד שפע אטרקציות, מקומות הבילוי, תוצרת מקומית ועוד. למידע, פרטים נוספים והזמנות ניתן להיכנס לאתר תיירות ים המלח www.deadsea.co.il
צילום באדיבות מועצה איזורית תמר
  או במרכז המידע *3977 או להצטרף אלינו באפליקציית 

,המועצה האזורית תמר'.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

מסעדת השף הכשרה Meat Kitchen מקבלת אותה בברכה עם תפריט ספיישלים בניצוחו של השף נדב נצר . מאת:רותה דנינו

Happy New Year! חוגגים שנה אזרחית חדשה ב Meat Kitchen- שנת 2019 עומדת בפתח וכמו בכל שנה מסעדת השף הכשרה Meat Kitchen מקבלת א...