יום שישי, 10 במרץ 2017

גולף & קידס פותחים את עונת אביב - קיץ

לשנת 2017 עם קולקציית הילדים


Let kids be Kids.
 

קולקציית אביב- קיץ של גולף קידס חוקרת עולמות. אופי הילד, הצבעוניות ופריטי הלבוש חובקים את העולמות השונים ומותאמים לאקלים המקומי ולנוחות המתבקשת לילדים שרק רוצים לשחק ולהשתעשע.  פריטים אופנתיים וטרנדיים עם קריצה הומוריסטית, המתאימים לגילם ולאופיים של הקטנטנים.

הקולקציה מחולקת לארבעה טרנדים מרכזיים שכל אחד 
מהם משלב סממנים מהעולמות שחקרנו.קולקציית Water Flow, בהשראת

חקר עולם המים
לתחילת הקיץ עוצבה קולקציה שהשראתה מגיעה מעולם המים, ההפלגות, החוף וכל האווירה מסביב. לבנות נמצא שילובים של 
בדים רכים ותחרות עם ג'ינסים שטופים ושמלות בגזרה מסתובבת וכתף שמוטה או גלויה (cool shoulder), חצאיות רקומות בפרחים כחולים, דפוסים מעולם הים בשילוב עם מכנסי ג'ינס קצרים. לבנים עוצבו חולצות אופנתיות בהדפסי  אדום ולבן, מכנסי ברמודה מודפסות ומכנסי אריג חגיגיות בשילוב חגורה. הצבעוניות שולטת היא באדום קורל, כחול, לבן, תכלת וכתום. 

קולקציית Urban Boho  לבנות וקולקציית

Urban City לבנים,

בהשראת חקר העיר מול הכפר.

לבנות מוצגים שילובים בין עולם האופנה מתקופת ילדי הפרחים ושנות השישים ועולמות העיר האורבניים העכשוויים עם גזרות רחבות, הרבה פרנזים בצבעוניות של בורדו עם שמנת ושילוב של דפוסים אתניים בשחור ולבן. ג'ינסים רקומים, ווסטים , שמלות 
תחרה עם פרנזים. אצל הבנים, העיר פוגשת את אפריקה בשימוש 
רב בהדפסים אתניים, שימוש של הבגדים העירוניים הטרנדיים והצמודים עם דפוסים גדולים. הצבעוניות השולטת בקולקציית הבנות היא של שחור, שמנת עם נגיעות של בורדו ורקמות אתניות. ואילו אצל הבנים, שילובי לבן עם בורדו ושחור. 

קולקצייתSafari Girl  לבנות וקולקציית Jungle 

Boy לבנים, בהשראת חקר אפריקה ותרבותה
ממש לפני חג הפסח נתחדש בקולקציה צבעוניות מיוחדת שאינה מאפיינת את עולם הילדים בדרך כלל עם גווני ירוק זית, חאקי וחרדל, היוצרים שילובים על זמניים לצד טרנדיות קסומה. פרטי הלבוש עברו ברובם טיפול מיוחד של שטיפה ושפשוף לתת להם את המראה של בגדי טיולים שעברו מסע.
לבנות השילוב בין נגיעות חרדל ודפוסי חיות עם חצאיות מסתובבות רקומות במוטיבים אפריקאים, גופיות עם גדילים בבדי שיפון רכים ופרטי לבוש עם הדפסי חיות. אצל הבנים הקולקציה מאופיינת בעולם התוכן של אפריקה וחיות הפרא המודפסים בצורה מוגדלת על חולצות טי, מכנסי ברמודה בזית וחרדל שמזכירות את בגדי חוקרי העולמות.

קולקציית Botanic Girl לבנות וקולקציית 

Botanic Boy 

לבנים, בהשראת חקר עולם הגינון

והבוטניקה
הקולקציה הקייצית ביותר עוצבה בשלל צבעי הגינה והגן עם גוונים חיים המשלבים ירוק, לבן והרבה כחול, ורוד ולבנים, שילוב של חאקי ירוק וכחול, מסיבה גדולה של צבעים המתאימים לשיא הקיץ.
שמלת  גן בהדפסי אננס גדולים, גופיות עם פרחי שיפון, המתאימות לחצאיות מודפסות, שורטים בצבעים וטייטסים תואמים. לבנים מדובר בבגדי גלישה מקסימים עם מוטיבים של הגן והגינה וגופיות חוף אופנתיות.קולקציית בגדי הים
קולקציה המעוצבת בתיאום עם השראות קולקציית הבגדים, שמלות הגן והחוף באותם דפוסים של בגדי הים ובשילוב קבקבים תואמים. מעולם המותגים יש חידוש בגדי גלישה עם חולצות גלישה של קפטן אמריקה ופרוזן. קולקציית האביזרים משתלבת באופן מושלם בעולמות השונים החל מנעלי חג ונעלי סירה דרך סנדלים ותיקי קיץ קטנטנים ועד לפרטים הקטנים של קשתות השיער התכשיטים והסיכות, ליצירת מראה שלם ומענה רחב.


GOLG & BABY
Sail away Memaid, קולקצית בגדים פונקציונאליים ונוחים במיוחד בהשראת עולמות הנאוטיקה והים המתאימים לחג וליום יום. Baby Genius ו-  Baby Mil, ביגוד בייבי בהשראה אורבנית, בצבעוניות של לבן, שחור, צהוב עם דפוסי סלוגנים וקריצה הומוריסטית. Baby Safari ו- Baby Jungle, קולקציה בצבעוניות מיוחדת בהשראת אפריקה עם דפוסים אפריקאים בחרדל, זית ולבן.  Baby Garden ו- Explorer, קולקציית סיום הקיץ של פריטי בייבי קטנטנים.
כמידי עונה ממשיכים עם קולקציה נרחבת של הלבשה ראשונה שנותנת מענה לתינוק הקטנטן בימי חייו הראשונים. לקולקצית הקטנטנים נוספו פריטים נלווים הנחוצים לכל תינוק חדש כמו: מזרן עגלה רך ונח, סינר הנקה וצלון לעגלה. העונה נכנסים מוצרים נוספים שיגרמו לילדים הנאה מרובה ולהורים כמה דקות של נחת פרטי כמו ערכת ה- DIYDo It Yourself הכוללת פריטי לבוש שניתן לשדרג לבד כמו חצאית שמגיעה עם חבילת פאצ'ים להדבקה ע"י גיהוץ וגופייה שמגיעה עם טושים מיוחדים לבד לצביעה עצמית.


טווח מחירים:
שמלות בייבי – 49.90 – 99.90 ₪, שמלות בנות – 49.90 – 189.90 ₪, חצאיות בייבי – 49.90 – 79.90 ₪, חצאיות בנות- 49.90 – 119.90 ₪, חולצות בייבי בנים ובנות   (כולל טי , גופייות,חולצות אריג) – 29.90 – 89.90 ₪, חולצות אריג בנים – 69.90 – 119.90 ₪, גופיות בנים – 29.90 – 49.90 ₪, חולצות טי / פולו בנים – 29.90 – 79.90 ₪, חולצות בנות – 29.90 – 89.90 ₪, גופיות בנות  -29.90 ₪ - 79.90 ₪, מכנסיים בנים ובנות – 39.90 – 139.90 ₪, מכנסיים בייבי בנים ובייבי בנות – 29.90 ₪ - 119.90 ₪, נעליים – בייבי וילדים 29.9-149.9 ₪, כובעים – בייבי וילדים – 29.90- 49.90 ₪, תכשיטים – 9.9-29.90 ₪

להשיג בחנויות המותג ובאתר גולף קידס
צילום אודי דגן 


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

מסעדת השף הכשרה Meat Kitchen מקבלת אותה בברכה עם תפריט ספיישלים בניצוחו של השף נדב נצר . מאת:רותה דנינו

Happy New Year! חוגגים שנה אזרחית חדשה ב Meat Kitchen- שנת 2019 עומדת בפתח וכמו בכל שנה מסעדת השף הכשרה Meat Kitchen מקבלת א...