יום שבת, 24 במרץ 2018

אמץ לוחם - שופרסל מתגייסת למען פרויקט "אמץ לוחם" של עמותת "יחד למען החייל". מאת:רותה דנינו

שופרסל אימצה את חטיבת יואב
במסגרת פרויקט "אמץ לוחם" 
של עמותת
 "יחד  החייל"חברת שופרסל אימצה השבוע את חטיבת יואב, חטיבה מרחבית  בסמוך לעיר אילת, בטקס "אמץ לוחם" של עמותת "יחד למען החייל" אשר התקיים בחטיבה.

מנכ"ל שופרסל איציק אברכהן אשר שירת שנים רבות במערכת הצבאית, אמר כי הוא רואה חשיבות גדולה בחיבור בין החברה האזרחית והמגזר העסקי לצבא והבטיח ללוחמי חטיבת יואב, כי עובדי שופרסל באילת יחבקו בחום רב את לוחמי החטיבה.

אברכהן שירת כקצין בדרגת וףאל משנה בצה"ל, פיקד על החטיבה הדרומית ברצועת עזהחטיבת יהודה, שימש כמפקד בא"ח גולני וסגן מפקד עוצבת הגליל. בטקס שנערך התבדח כי באימוץ זה יש לו הזדמנות להגיע לגזרת הגבול היחידה במדינת ישראל עליה לא פיקד בזמן שירותו הצבאי.

תא"ל (במיל'), יחיאל גוזל ,מנכ"ל קרן 'יחד למען החייל', אשר שימש כמפקד בא"ח צנחנים בעת שאברכהן שימש כמפקד בא"ח גולני, הודה לחברת שופרסל על הצטרפותה למשפחת "אמץ לוחם" וסיפר כי חברת שופרסל היא גם החברה אשר חוברת לקרן בשעת חירום כדי לסייע ללוחמי צה"ל.

אל"מ רז שריג, מפקד חטיבת יואב, סיפר לאורחים כי במשך שירותו הצבאי בתפקידי פיקוד השונים: כמפקד יחידת דוכיפת, סמח"ט כפיר ועתה מפקד חטיבת יואב, הוא נהנה כל השנים כמפקד מפרויקט "אמץ לוחם", אשר מאפשר לו לשפר את רווחת לוחמיו ולהמחיש ללוחמיו באמצעות הקשר עם  החברות המאמצות את החיבוק של המגזר העסקי וההוקרה על  העבודה הסיזיפית שהם עושים בשטח בשמירה על גבולות המדינה.

ורדה דרוקר, מנהלת פרויקט "אמץ לוחם" ציטטה את דבריו של דוד בן גוריון: "צבא בונה עם- בונה צבא" המתנוססים על תעודת האימוץ.

בביקור לקחו חלק גם דוד לרון סמנכ"ל התפעול ושרשרת האספקה  של שופרסל  ויעקב סודרי, מנהל מרחב הדרום של שופרסל.
צילום: מושיק אוטמן

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

מותג מזון הבריאות "GREENY" מציע מתכון מקמח אגוזי מלך חדש ממרכיבים בריאים וטעימים מאוד. מאת:רותה דנינו

  מותג מזון הבריאות  " GREENY "  השיק קמח אגוזי מלך נהדר להכנת עוגות,  עוגיות , פנקייקים ועוד.... מותג מזון הבריאו...