יום רביעי, 14 במרץ 2018

הורים וילדים מוזמנים לסיורים בחג פסח במרכז המבקרים בית הקוסמטיקה הטבעית בגליל של ד"ר דבור בבית גאן בצפון. מאת:רותה דנינו


  תכירו את מרכז המבקרים של ד"ר דבור 
המציע סיורים והרצאות להורים וילדים
 בגינת צמחי הגליל ובמפעל הקוסמטיקה
הטבעית ד"ר דבור!!!

ד"ר דבור מזמין אתכם בחול המועד פסח למרכז המבקרים שבבית ג'אן בגליל. גינת צמחי  מרפא ענקית, מפעל למוצרי דרמוקוסמטיקה טבעית בינלאומי, חוויה גלילית דרוזית, סיורים מיוחדים, הרצאות וסדנאות להכנת מוצרי קוסמטיקה  טבעית וכל זאת מתובל אין ספור סיפורים המתבססים על ידע שנאסף ונצבר במשך דורות מהמסורת הדרוזית, המתמחה בסגולות המרפא של צמחי הגליל.

מבקרים בגליל בחול המועד פסח? אתם מוזמנים לעצור במרכז המבקרים של ד"ר דבור בבית ג'אן, שם מחכה לכם חוויה ארומתרפית מרעננת. מרכז המבקרים מציע 3 סוגי סיורים בהנחה של 10% בימי חול המועד פסח, המאפשרים לקבוצות או  משפחות  מטיילות ללמוד על סודות צמחי המרפא של הגליל בגינת ענק מטופחת, לשמוע סיפורים המתבססים על ידע שנאסף במשך דורות מהמסורת, להכיר מקרוב את סגולות המרפא של צמחי הגליל, שהפכו לגולת הכותרת של מותג הדרמוקוסמטיקה הבינלאומי ד"ר דבור.
במסגרת הביקור תוכלו להשתתף בסדנת ארומתרפיה להכנת קרם\תחליב גוף כשבסופה תקבלו לשימוש אישי בקבוק של הקרם (עלות השתתפות בסדנא 45 ₪ עד 15 איש). למי שרוצה ניתן גם רק לסייר וללמוד על דרך שלבי הייצור במפעל, וגינת צמחי מרפא המיוחדת וכמובן ביקור בחנות המפעל, בה תמצאו את כל המוצרים הטבעיים לצד אפשרות לייעוץ במקום (בעלות השתתפות  35 ₪). הסיורים מיועדים למשפחות או בודדים, חברות וארגונים בתאום מראש בקב' של 10-15 משתתפים.
ניתן גם להגיע עצמאית למפעל ולקבל הסבר על המוצרים, לצפות בסרטון על המקום וליהנות  מתה חליטת צמחים.
במהלך חול המועד תהיה 10% הנחה על הסיורים בתיאום מראש (הביקור במקום מתאים לילדים החל מגיל 5).

לתיאום ביקור יש ניתן ליצור קשר 
בטלפון 04-9803711
 אתר האינטרנט של ד"ר דבור


צילום יח"צ

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

מותג מזון הבריאות "GREENY" מציע מתכון מקמח אגוזי מלך חדש ממרכיבים בריאים וטעימים מאוד. מאת:רותה דנינו

  מותג מזון הבריאות  " GREENY "  השיק קמח אגוזי מלך נהדר להכנת עוגות,  עוגיות , פנקייקים ועוד.... מותג מזון הבריאו...