יום רביעי, 14 במרץ 2018

חדשות הצרכנות - מוצר חדש על מדף סן בנדטו מים מינרליים נקיים וטהורים בטעמים, אידיאלי לעוסקים בספורט ולנשיאה on the go. מאת:רותה דנינו

מותג סאן בנדטו
"פסגת המים מהאלפים" מציע
בקבוק אישי עם פקק
ספורט!!!
 סאן בנדטו, ממותגי המים המובילים בעולם, מתרחב ומשיק בקבוק אישי עם פקק ספורט- הפקק הכפול מאפשר שמירה על המוצר לצד נוחות מרבית למשתמש.
הבקבוק החדש הינו בעל צורה דינמית, המתאים לנשיאה ומאפשר פתיחה נוחה תוך כדי תנועה וללא בזבוז זמן, מה שהופך אותו אידיאלי לעוסקים בספורט ולנשיאה on the go.
בקבוק סאן בנדטו אישי עם פקק ספורט מאפשר לצרוך מים בקלות וביעילות בכל מקום, לא רק לספורטאים, אלא גם במהלך יום סידורים, לימודים, לילדים ועוד.

סאן בנדטו פקק ספורט מצטרף אל סאן בנדטו 1.5 ליטר, 500 מ"ל, סאן בנדטו מוגז עדין 1.5 ליטר, 500 מ"ל, סאן בנדטו בטעמים- אפרסק / ענבים 500 מ"ל.

סאן בנדטו פקק ספורט 500 מ"ל- אריזת שישייה:
מחיר מומלץ לצרכן: 13.90 ₪
כשרות: בד"צ העדה החרדית ירושלים
ניתן להשיג ברשתות השיווק והחנויות המובחרות.

אודות סאן בנדטו

סאן בנדטו מותג המים האיטלקי, החל את דרכו בשנת 1956 בוונציה שבאיטליה וכיום הוא מותג 
המים המינרליים המועדף ע"י האיטלקים.
המים נשאבים ללא מגע יד אדם מבארות בעומק 700 מטר בשמורת טבע מבודדת במרומי האלפים, לאחר שספחו את המינרלים בצורתם הטבעית משכבות הסלע שבהר במשך 80 שנה. המים המינרליים של סאן בנדטו נקיים, טהורים, דלים בנתרן ומכילים מאזן חשוב של מינרלים החיוניים לגוף.

סן בנדטו פיית ספורט 
 צילום איל קרן

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

אניה בוקשטיין חזרה מחופשת לידה הישר לצילומי קמפיין - ביחד עם אנה זק בצילומי קמפיין ויסוצקי. מאת:רותה דנינו

אניה בוקשטיין, האמא של סשה,  חזרה לאחר חופשת הלידה,  לצילומי קמפיין ויסוצקי, מאוהבת  ורעננה מתמיד לצדה, הצטרפה העונה לצילומים...