יום שבת, 26 במאי 2018

קבוצת ה"ביר גארדן" המקורי נערכת למשחקי מונדיאל 2018 עם מסך ענק, סאונד איכותי ומבצעי אוכל ושתייה משתלמים ל"ארוחת חברים" מושלמת. מאת:רותה דנינו

חוויית צפייה בווארית במשחקי 
המונדיאל בסניפי 
ה"ביר גארדן" המקורי!


קבוצת ה"ביר גארדן" המקורי, בעלת הגארדן הראשון בכיכר דיזנגוף בתל-אביב והגארדן במתחם G בכפר-סבא, נערכת לחגיגות המונדיאל ומציעה לאורחיה חווית צפייה ובילוי מהנה. כל המשחקים יוקרנו על מסכי ענק (200 אינטש) עם סאונד איכותי, כשבכל הסניפים יוצעו שתי אופציות לצפייה – צפייה בפנים המקום, ללא סאונד, או צפייה בחוץ עם סאונד. כך, יוכל האורחים לבחור את סביבת הצפייה המתאימה להם.

מלבד חווית הצפייה המשובחת, יוצעו לאורחים תפריט מיוחד למונדיאל, אשר יוגש בזמן המשחקים ויציע הנחות מיוחדות על תפריט האלכוהול ועל הנשנושים עם הבירה. כמו כן, הביר גארדן יהיו מבין הראשונים בארץ להציע את "קנקן החברים" – קנקן ענקי של 3 ליטר בירה כדי להבטיח שאף אחד בשולחן לא ישאר צמא. לצד זאת, יוצע תפריט האוכל העשיר של הביר גארדן אשר יאפשר למבלים להתפנק ב"ארוחת חברים" מהנה במהלך הצפייה במשחק או לפניו/אחריו. יצוין, כי לאורך כל תקופת המונדיאל ימשיך להיות מוצע תפריט ה-Happy Hour האהוב (בסניף כפ"ס – 20:00-18:00 ובסניף ת"א – 20:30-18:30).
תפריט המונדיאל יכלול, בין היתר:
צ'ייסר ספיד (טקילה/וויסקי/ערק/קמפרי/ג'ין) – 8 ש"ח

פיצה פונגי – 48 ש"ח
שרפה פיצה – 48 ש"ח
נקניקייה גרמנית בלחמנייה – 38 ש"ח
המבורגר "בורגרדן" (220 גרם) – 46 ש"ח
1 ליטר בירה – 64 ש"ח
2 ליטר בירה – 124 ש"ח
3 ליטר בירה – 180 ש"ח
1 ליטר בירה + פרעצל/צ'יפס – 88 ש"ח
2 ליטר בירה + פרעצל/צ'יפס – 148 ש"ח
3 ליטר בירה + 2 פרעצל/ 2 צ'יפס – 232 ש"ח


חגיגת המונדיאל תתקיים בשני סניפי קבוצת ה"ביר גארדן" המקורי – סניף כיכר דיזנגוף בת"א וסניף מרכז G בכפ"ס. בימים בהם מתקיימים משחקים – יחלו הסניפים פעילותם כשעה לפני המשחק הראשון באותו היום.


חגיגות מונדיאל 2018 – ה"ביר גארדן" 
המקורי
תל אביב - הרב ריינס 2, כיכר דיזנגוף, ת"א
 (054-527-4512)
כפר סבא - ויצמן 207, מתחם G, כפר סבא
 (099-539-631)

אודות הביר גארדן המקורי

הביר גארדן המקורי נוסד בשנת 2013 והיה לבר הראשון בארץ שהוקם על טהרת הברים הלאומיים של גרמניה בכלל ובוואריה בפרט, המאופיינים בשולחנות צרים, ארוכים ונמוכים; ספסלים שיתופיים; הרבה עץ ותאורה מעט גבוהה מהמוכר בברים. המקום מציע תפריט אוכל ואלכוהול עשיר, שחלקו מתחלף בכל חצי שני, ומציג שילוב נהדר של אווירת בר כיפית, תוך התאמות של תנאי תאורה וסאונד נוחים יותר למפגש עם חברים. מדצמבר 2017, החל המותג בפעילותו כרשת עם פתיחת הסניף החדש בכפר סבא.
צילום- אנטולי מיכאלו 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

מותג מזון הבריאות "GREENY" מציע מתכון מקמח אגוזי מלך חדש ממרכיבים בריאים וטעימים מאוד. מאת:רותה דנינו

  מותג מזון הבריאות  " GREENY "  השיק קמח אגוזי מלך נהדר להכנת עוגות,  עוגיות , פנקייקים ועוד.... מותג מזון הבריאו...