יום רביעי, 23 במאי 2018

חדש! Yellowבשיתוף פעולה עם רשת אופטיקנה עם ליין משקפי שמש להענקת חוויה צרכנית ייחודית. מאת:רותה דנינוYellow מרחיבה את סל מוצריה: תציע משקפי שמש של המותג אופטיקנה

הרשת תשווק שבעה דגמים ייחודים לחנויות הנוחות!!!
Yellowבשיתוף פעולה עם רשת אופטיקנה עם ליין משקפי שמש  ייחודי  להענקת חוויה צרכנית. מאת:רותה דנינו

בימים הקרובים יחל מהלך של מכירת משקפי שמש של אופטיקנה בסניפי Yellow. מדובר בפעם הראשונה בה
רשת חנויות הנוחות מציעה משקפי שמש. במסגרת המהלך יימכרו דגמים איכותיים  במחיר של 49 שקלים בלבד.

Yellow תציע כאמור מחיר אחיד לשבעת הדגמים שכל אחד מהם יוצע ללקוחות ב3-4 צבעים שונים . המהלך הוא גם הפעם הראשונה בה אופטיקנה מתחילה למכור מחוץ לחנויות הדגל שלה ומוכרת משקפי שמש בחנויות נוחות. במסגרת המהלך של אופטיקנה, השיקה הרשת מיתוג חדש- אופטיקנה אקספרס שדרכו היא תמכור בחנויות הנוחות. בשלב הראשוני המהלך יבוצע בעשרה סניפים של הרשת ולאחר מכן הוא צפוי להתרחב.

צילום יח"צשי דגן מנהל רשת Yellow : "שיתוף הפעולה עם רשת אופטיקנה והשקת ליין משקפי שמש  ייחודי הוא צעד נוסף של Yellow להענקת חוויה צרכנית עדכנית ועשירה בחנויות הנוחות, ולהגדלת סל המוצרים שהרשת מספקת ללקוחותיה. נמשיך בפיתוח והרחבת מגוון המוצרים המוצעים ללקוחותינו, תוך הצעת מחירים אטרקטיביים שהופכים את הביקור בחנויות הנוחות של הרשת, ובאתר האונליין לנוח, חווייתי ומשתלם."

אלרועי תורג'מן, מנכ"ל אופטיקנה: " רשת אופטיקנה מספקת לצרכנים באמצעות חנויות הנוחות של Yellowאת המוצרים הטובים ביותר בשוק, ולמעשה מהווה את הפתרון האיכותי והבטוח ביותר לצרכנים הנזקקים לפתרון מהיר. אנו מברכים על שיתוף הפעולה עם רשת Yellow, ושמחים שהצרכנים יודעים להעריך איכות בקניות ברשתות נוחות".


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

מותג מזון הבריאות "GREENY" מציע מתכון מקמח אגוזי מלך חדש ממרכיבים בריאים וטעימים מאוד. מאת:רותה דנינו

  מותג מזון הבריאות  " GREENY "  השיק קמח אגוזי מלך נהדר להכנת עוגות,  עוגיות , פנקייקים ועוד.... מותג מזון הבריאו...