יום שבת, 9 ביוני 2018

חברת אס.סי.ג'ונסון מציעה לקיץ 2018, את סדרת רייד: מוצרים לקטילת חרקים, שהוכחה כיעילה במיוחד, נוחה וקלה לשימוש. מאת:רותה דנינו


 מתקפת החרקים כבר כאן ....

המותג  רייד מציע לקיץ 2018
תרסיסים להגנה מפני מזיקים:
נמלים, מקקים, זבובים ויתושים!!!
הקיץ כבר כאן והבית והחצר  הופכים  למלון הומה חיים,  המאכלס מספר רב  של מזיקים, בניהם:  נמלים, מקקים, זבובים, יתושים   ומעופפים נוספים, המגיעים לסביבת המחייה שלנו. עיקר בעיית המזיקים היא בסביבת בתים עם חצרות, בקרבת מזון ומקורות מים.

חברת אס.סי.ג'ונסון מציעה לקיץ 2018, את סדרת רייד:  מוצרים לקטילת חרקים,  שהוכחה כיעילה במיוחד, נוחה וקלה לשימוש.

סדרת רייד  כוללת 3 מוצרים: רייד קוטל זבובים ויתושים – קוטל יתושים, זבובים וחרקים מעופפים אחרים. קוטל מידית.  לשימוש בכל חדרי הבית והחוץ. בעל נוסחה חדשה המעניקה הגנה מתמשכת של עד 24 שעות בריסוס על משטחים מפני זבובים, יתושים וחרקים מעופפים אחרים.

רייד קוטל נמלים – רייד קוטל נמלים  2 ב-1 פועל בשתי דרכים: במגע ישיר בעת הריסוס או במגע עם החומר עד פרק זמן של עד ארבעה שבועות מיום הריסוס ורייד קוטל תיקנים (ג'וקים) נמלים וחרקים זוחלים אחרים -  קטילה מידית והגנה מתמשכת לאורך זמן.

מחירים  ממוצע  לצרכן:  11.50 ₪

טיפ: כחלק מהערכות לקיץ וכדי למנוע את "השתלטות" החרקים מומלץ להשלים את פעולת ניקיון הבית השבועית עם ריסוס,  כפעולת מניעה ושמירה על המרחב נקי מחרקים.


את מגוון מוצרי "רייד" ניתן להשיג ברשתות השיווק והפארם המובחרות.
קיץ נעים ללא חרקים J
צילום: אסף לוי

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

מטוס חדש אירבוס A321neoLR של חברת ארקיע, נחת בישראל. מאת:רותה דנינו

בטקס חגיגי התקבל בנתב"ג מטוס איירבוס.  ע"ש הפזמונאי אהוד מנור עם 220 מושבים.  האחים נקש בעלי חברת ארקיע נחתו בשדה התעו...