יום שני, 4 ביוני 2018

חדשות העסקים! תנובה מודיעה על מינוי יועצת משפטית- עו"ד נועה רוזנברג-סגלוביץ' . מאת:רותה דנינו
עו"ד נועה רוזנברג-סגלוביץ' מונתה

 לתפקיד היועצת המשפטית של תנובה!

מנכ"ל תנובה, אייל מליס, הודיע השבוע על מינויה של עו"ד נועה רוזנברג-סגלוביץ' ליועצת המשפטית ולחברת ההנהלה הבכירה של החברה. המינוי אושר על-ידי הדירקטוריון.

רוזנברג-סגלוביץ', בת 41, היא בוגרת תואר ראשון במשפטים (בהצטיינות) וכלכלה מאוניברסיטת תל אביב ובוגרת תואר שני במשפטים, עם התמחות בדיני חברות, מאוניברסיטת ניו-יורק. החלה את דרכה המקצועית כעורכת דין במשרד האמריקאי Covington & Burling בניו יורק, מהמשרדים המובילים בארה"ב. בהמשך הצטרפה למחלקת חברות וניירות ערך בינלאומית במשרד גולדפרב זליגמן, ומשנת 2012 היא משמשת כשותפה במשרד.  רוזנברג-סגלוביץ' בעלת מומחיות ייחודית בייצוג תאגידים בינלאומיים ובניהול עסקאות בינלאומיות. בשנים האחרונות היא ליוותה עסקאות מיזוג ורכישה גלובאליות ומהותיות שנעשו במשק.

מנכ"ל תנובה, אייל מליס: "רוזנברג-סגלוביץ' מביאה עמה לתנובה ניסיון משפטי עשיר שיסייע לחברה להתמודד  בהצלחה עם האתגרים הרבים הניצבים בפניה. אני שמח על הצטרפותה של רוזנברג-סגלוביץ' לתנובה ואני בטוח ביכולותיה לתרום תרומה משמעותית לחברה ולהוביל, יחד עם ההנהלה, את תנובה לצמיחה".

רוזנברג-סגלוביץ': "אני גאה ונרגשת להצטרף לחברת תנובה שנמצאת בתהליכים של שינוי, התחדשות וצמיחה ומודה להנהלת תנובה ולדירקטוריון על האמון שנתנו בי. אני מצפה להזדמנות שניתנה לי לתרום לחברה מניסיוני הרב בייצוג חברות בינלאומיות וניהול תהליכים ועסקאות מהותיים. אני מודה למשרד גולדפרב אשר היווה עבורי בית מקצועי ואישי ראשון במעלה בעשר השנים האחרונות".

עו"ד יודי לוי, שותף במשרד גולדפרב, מסר:  "לאחר עבודה משותפת ורבת שנים, אנו נפרדים מנועה, שותפתנו היקרה, אשר ממשיכה את דרכה המקצועית בחברת תנובה. אנו מברכים את תנובה ואת נועה על המינוי המבטיח. אין לנו ספק כי נועה תמשיך לתרום מיכולותיה המקצועיות והבינאישיות גן בביתה החדש ומאחלים לה הצלחה וסיפוק".


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

הקרם המנצח !!! תחרות קרמים ממותגים שונים ומחברות - בואו להשתתפף בתחרות של מי הקרם המנצח ולתת את חוות דעתך! מי ייזכה בקרם השנה. מאת:רותה דנינו

תחרות קרם המנצח לשנת 2019... מועדון הנסייניות הגדול במדינה BEAUTY WITH JOY 365   גאה להציג: תחרות הקרם המנצח של השנה יוצא לדרך  ...