יום שלישי, 5 ביוני 2018

משנים את כללי המשחק - עם היתרון שנמצא על הקיר. מאת:רותה דנינו


חדש בישראל: מותג החיפויים


 שמשנה את כללי המשחק!!!

בעשור האחרון הפכו חיפויי קיר למוטיב עיצוב המועדף על ידי הישראלים שמעטר את קירות הבתים ומעניק
להם את אופיים, ועדיין לעיתים קשה לאתר ולמצוא את הגוון המדויק או הדוגמא שנרצה להטמיע בחלל. מותג החיפויים הצרפתי NOVELIO עושה עלייה ארצה. המותג מהמובילים בעולם, מציע חיפויי קיר טבעיים עשויים סיבי פיברגלס, ובהם גם חיפוי בהתאמה אישית, אותו ניתן לצבוע ולסגנן בהתאם לצרכים המדויקים של הלקוח.  

יתרונם הגדול של חיפויי הקיר  טמון בכך שהם עמידים במיוחד (מעל 20 שנה) הודות לסיבי הזכוכית מהם הם מורכבים, ניתנים לשטיפה, ועל כן הם אידיאלים לבית ולתרבות הישראלית הדינמיים. חיפויי המותג  Novelio מצוינים גם לחללים רטובים, כמו מטבח וחדר רחצה. זאת ועוד, קיים מגוון רב של דוגמאות ומרקמים, חסינים לאש וידידותיים במיוחד לסביבה.
 
חשוב לציין, כי המחיר כולל גם התקנה בבית הלקוח. בעת בחירה בחיפויי NOVELIO הלבנים, המחיר כולל גם צביעה (הלקוח מחליט מהו הצבע הנדרש). המחיר- 168ש"ח למ"ר (עבור החיפוי הלבן) ו 195 ₪ למ"ר ליתר החיפויים- כאמור, כולל התקנה.


NOVELIO  ישראל,
WALL DESIGNS ISRAEL

או בטלפון 054-7339404
צילום יח"צ


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

הקרם המנצח !!! תחרות קרמים ממותגים שונים ומחברות - בואו להשתתפף בתחרות של מי הקרם המנצח ולתת את חוות דעתך! מי ייזכה בקרם השנה. מאת:רותה דנינו

תחרות קרם המנצח לשנת 2019... מועדון הנסייניות הגדול במדינה BEAUTY WITH JOY 365   גאה להציג: תחרות הקרם המנצח של השנה יוצא לדרך  ...