יום שלישי, 5 ביוני 2018

פיתרון בטכנולוגיה מתקדמת עם טיפול לייזר - מגנים מפני השפעה מזיקה של קרני השמש לעור הפנים - ד"ר להבית אקרמן מציעה, חשוב מאד להגיע לאבחון ולהתאים את הטיפול הנכון לבעיה הנכונה. מאת:רותה דנינו


טיפול לייזר מניעתי לשיפור 
מראה העור מנזקי השמש!!!!!

בחודשי הקיץ החמים, השמש הים תיכונית- ישראלית אשר פוקדת את ארצנו הקטנטונת, הופכת להיות  מעצם נעים וחמים לאחד הגורמים הבעייתיים והמסוכנים לעור הפנים.  קוראים לזה- פיגמנטציה. אותם כתמים חומים הנוצרים אט אט על אזורים שונים בגופנו מבלי שבכלל התכוונו, בעקבות החשיפה הרבה לשמש.

ד"ר להבית אקרמן , מומחית לרפואת עור בשירותי בריאות כללית ובעלת שלוש קליניקות
פרטיות לטיפולי עור, מובילה במרפאתה את השיטה החדשנית לטיפול בפיגמנטציה על עור הפנים הכוללת שילובי טכנולוגיות ובעיקר את השם החם בשוק- טיקסל (tixel). חשוב לציין כי לא מדובר בבעיה רפואית, חלילה, אלא בבעיית אסתטיקה.

שיטת הטיקסל (tixel) -  מערכת תרמית רב- נקודתית חדשה להצערת העור בפטנט טכנולוגי של חברת navoxel. המערכת פועלת בטכנולוגייתTMA  המבוססת על חום טבעי ללא קרינה. הטיפול מופחת כאב  ללא אלחוש וזמן ההחלמה מהיר . השיטה הינה באישור משרד הבריאות, ניתן לטפל בה במגוון רחב של אזורים בגוף החל מעפעפים , צוואר, מחשוף וכאלה בגב והטיפול אינו פולשני .


שיטה חדשנית זו הינה פיתוח ישראלי אולם נחשבת להיט בעולם כולו, מאפשרת לטפל ביעילות ובדייקנות בבעיות שונות במקרים שקודם נדרשנו לטיפול הרבה יותר מסובך ואינה מלווה בתופעות לוואי. הרעיון הענק מאחורי השיטה הוא לקחת אנרגיית חום שפועל במהירות עצומה- כך שזה מתחת לסף הכאב. בגלל שלא מדובר בלייזר אלא באנרגיה חשמלית- הטיפול לא כרוך בהחלמה ובתופעות לוואי.

השיטה מטפלת בנזקי שמש וגיל -הגורמים עם השנים לעורנו לאבד מחיוניותו. אנו מתחילים
להבחין בקמטים וקמטוטים ולהראות מבוגרים יותר. כמו כן ניתן באמצעות השיטה לטפל בצלקות, בצלקות אקנה ובסימני מתיחה. מערכת הטיקסל יוצרת מהפכה בעולם האנטי אייג'ינג. מעתה , ניתן להשיב לעורנו את המראה הצעיר והזוהר.

ד"ר להבית אקרמן על פיגמנטציה: 
"פיגמנטציה זה בעצם הופעה של כתמים המכילים את פיגמנט המלנין. הסיבות לכך רבות ומגוונות- ובהתאם לכך יש להתאים את סוג הטיפול לבעיה. לא כל הכתמים מטופלים באותה הדרך- ולכן חשוב מאד להגיע לאבחון ולהתאים את הטיפול הנכון לבעיה הנכונה. יש כיום שלל אפשרויות טכנולוגיות לטפל בפיגמנטציה- לייזר, גלי  רדיו, קרני אור וכן כעת גם הטיקסל.

טיפול בטכנולוגיה לא מתאימה, עלול אפילו לגרום להחמרה במצב ולכן חשוב מאד שהמטפל יידע ויבין את מהות הבעיה ומהו הטיפול האידאלי עבורה.  תוצאות הטיפול תלויות בבעיית הפיגמנטציה. כשמדובר בכתמי שמש מסוג נמשים או נמשים של הגיל הטיפול יעיל ביותר. לרוב ניתן להשיג העלמה של רוב הכתמים בשילוב טכנולוגיות האור (IPL) וגלי רדיו. בממוצע מדובר בסדרה של כשלושה עד ארבעה טיפולים במרווחים של ארבעה שבועות. הטיפול פשוט, מהיר, אינו משבית את המטופל, וההחלמה ממנו מהירה".

מחיר הטיפול: 1500 שח לטיפול בודד.

טיפול נוסף ויעיל לשיפור העור מנזקי השמש, הוא טיפול האלמה קיו.

אלמה קיו הינו לייזר מסוג ND-YAG- מבית אלמה לייזרס. מדובר בלהיט חדש לטיפול בבעיות פיגמנטציה ומיצוק העור. הטיפול מאפשר לקרן האור של הלייזר לחדור לעומק מבלי לפצוע אותו ולהיקלט ע"י הפיגמנט החום בלבד. היתרון העצום של השיטה הוא טיפול ממוקד בכתמי פיגמנטציה עמוקה ללא פציעה של העור כלל. (פציעה של העור עלולה לעיתים להחמיר פיגמנטציה). לרוב נדרשת סדרת טיפולים על מנת לקבל תוצאות המשתמרות למספר שנים. על מנת לקבל תוצאה אופטימלית רצוי בבעיות של פיגמנטציה וכתמים לשלב מספר טכנולוגיות.
מדובר בטיפול חדשני וקיימים מספר מכשירים בודדים שלו בארץ. קרן הלייזר הייחודית מאפשרת לטפל בו זמנית גם בבעיות של פיגמנטציה וגם במיצוק העור וקמטים.

מחיר הטיפול: 1200 שח לטיפול בודד.

צילום יח"צ
הטיפולים מתבצעים בקליניקה 
של ד"ר להבית אקרמן בכתובת:


רחוב המנופים 2
הרצליהאין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

מותג מזון הבריאות "GREENY" מציע מתכון מקמח אגוזי מלך חדש ממרכיבים בריאים וטעימים מאוד. מאת:רותה דנינו

  מותג מזון הבריאות  " GREENY "  השיק קמח אגוזי מלך נהדר להכנת עוגות,  עוגיות , פנקייקים ועוד.... מותג מזון הבריאו...