יום שבת, 28 ביולי 2018

חדש בשמרת הזורע עיצוב ריהטי יוקרה ואיכות לצד אקססוריז עם מגוון פריטי נוי ובהם: מסגרות לתמונות. מאת:רותה דנינושמרת הזורע יוצאת עם קולקציית
 אקססוריז  חדשה
המשתלבת בהרמוניה עם פריטי הריהוט 
והעיצוב של הרשת!!!!!!

בקולקציה: פסלי קרמיקה מתכת, ותמונות מעוצבות, מסגרות לתמונות ועוד 
שמרת הזורע רשת הרהיטים והעיצוב הגדולה והמובילה בישראל משיקה קולקציית אקססוריז חדשה: מגוון אביזרי
נוי ייחודיים המשתלבים בהרמוניה עם פריטי העיצוב והריהוט לחללי הבית השונים של הרשת ומעניקים את הטאצ' האחרון למראה העיצוב הנבחר.

בקולקציית האקססוריז החדשה של שמרת הזורע מגוון פריטי נוי ובהם: מסגרות לתמונות, תמונות מעוצבות במידות שונות, פסלי בעלי חיים עשויים קרמיקה מוזהבת, פסלי מתכת ועוד מגוון רחב של מוצרי נוי מרהיבים.
מחירים: 90-1200 ש"ח

להשיג ברשת שמרת הזורע ברחבי הארץ
לאתר החברה :

על שמרת הזורע
  שמרת הזורע היא חברה מיתולוגית שהוקמה בשנות 50 על ידי הקיבוצים שמרת והזורע. לפני כ- 18 שנים רכשה קבוצת ויסמן מהקיבוצים שמרת והזורע את המפעל ורשת החנויות שלהם.
  החברה מקפידה על רמת עיצוב גבוהה עם דגש על פונקציונליות, שימוש בחומרי גלם איכותיים וייצור. הרהיטים של שמרת הזורע מתוכננים במקצועיות תוך הקפדה על רמת העיצוב, איכות חומרי הגלם והגימור. כל המוצרים מעוצבים, מתוכננים ועוברים את הפיקוח ואבטחת האיכות של החברה. מוצרי החברה מעניקים ללקוחותיה חופש לבחור סגנונות, לשלב, להתאים, להיות יצירתיים ולבטא אמירה עיצובית ואישית.

אתר החברה : 
https://www.shw.co.il/

צילום שמרת הזורע

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

סרט חדש, שתיקה רועמת הוא סיפור אמיתי על אירוע דרמטי מימי המלחמה הקרה, מבוסס על סיפור מן ההיסטוריה של מזרח גרמניה מאת:רותה דנינו

"שתיקה רועמת",  סרט חדש  בסינמטק תל אביב ובכל רחבי הארץ  סרטו של לארס קראומה     THE SILENT REVOLUTION   ...