יום שבת, 21 ביולי 2018

עיצוב הבית. המוצרים השמישים ביותר במהלך היום הם אלו שנכון להשקיע בהם,עם מותגי האיכות בעולמות הלייף סטייל מוצעים ברשת אלוני , מאת:רותה דנינו


חמישה דברים שחייבים לדעת 
למה לרכוש מותגים אירופאיים!!!!
בעיקר לפני שבונים בית או מעצבים מחדש..
"מרצדס, BMW, אאודי ופולסווגן, הם כולם מותגים אירופאיים המשלבים בין קו אסתטי מובחן, רמת ביצועים בלתי מתפשרת והילה יוקרתית שעוטפת אותם.
הסטנדרט האירופאי מתבסס על חמישה פרמטרים הבאים לידי ביטוי במותגי האיכות בעולמות הלייף סטייל, בהם גם תחומי הרכב ועיצוב הבית. המוצרים השמישים ביותר במהלך היום הם אלו שנכון להשקיע בהם, כך שילוו אתכם לאורך התקופה הארוכה ביותר ויאפשרו למקסם, במהלכה, את השימוש האיכותי בהם. קבלו חמישה ערכים המאפיינים את מותגי האיכות האירופאיים", אומרת ענת אגסי, המעצבת הראשית של חברת אלוני.

מומחי חברת אלוני, הכינו  

רשימה של 5 דברים שחייבים 

לדעת למה לרכוש מותג אירופאי:
 דיוק:   המותגים האירופאיים מציבים את הדיוק ומתן תשומת הלב לפרטים הקטנים כאחד הפרמטרים החשובים ביותר ליצירת הרמוניה ויזואלית ויציבות מכאנית. לכל פרט במערך השלם של המוצר, נימוק ברור להימצאותו שם.

חסכון:  חסכון היא מילת מפתח חשובה בכל הקשור לייצור האירופאי האיכותי. כשמדובר ברכב, יציעו המותגים האירופאים יחס זהב בין תצרוכת הדלק ובין ביצועי הרכב. כשמדובר בתחום עיצוב הבית, יבואו לידי ביטוי נושאים כמו חסכון במים – כשמתייחסים לאסלות וברזים, חסכון במקום – כשמדובר בעיצוב ארגונומי של פריטי ריהוט או כלים סניטריים שתוכננו במיוחד להשתלב בחללים קטנים ועוד.
 ידידותיות לסביבה:   התקן האירופאי הירוק, מחמיר מאוד עם כל הקשור לאיכות הסביבה ולאחריות חברתית. מוצר אירופאי הנושא תו תקן ירוק הוא מוצר שמבטיח עמידה קפדנית בסטנדרטים מחמירים, הכוללים שימוש בחומרים אקולוגיים, ייצור מוצרים לשימוש חסכוני, העסקה הוגנת של עובדי ייצור ופרמטרים חשובים נוספים.

אסתטיקה:  כיאה לאירופאים, לצד ההקפדה היתרה על הפן הטכני/ פיזי של המוצר, קיים דגש ניכר מאוד על הקו האסתטי שלו ועל יצירת מראה הרמוני, נעים לעין, שמוסיף חן רב
לחלל בו הוא ממוקם. המראות הבולטים הם אלו המאפיינים את חללי הרחצה העכשוויים, המשלבים אריחים יחודיים וכלים סניטריים תואמי סגנון.
פונקציונליות:  הרמה הפונקציונאלית מקבלת פוקוס חשוב בעת תכנון המוצר. מעבר להיותו נעים למראה ואיכותי לשימוש, עליו לענות על צורך אמיתי, לפתור בעיה מאוד מסוימת עבור הלקוח שתר אחר הפתרון הספציפי.
רשת אלוני המציעה תמהיל רחב ביותר של מוצרי איכות אירופאיים, יוצאת בימים אלו במבצע Summer Eurosale, במהלכו מעניקה הרשת עד 35% הנחה על כל מותגי האיכות האירופאיים המוצגים בחנויות. המבצע יתקיים עד ה- 16.8.18 בכל אולמות התצוגה.
צילום: יחצ אלוניאין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

סרט חדש, שתיקה רועמת הוא סיפור אמיתי על אירוע דרמטי מימי המלחמה הקרה, מבוסס על סיפור מן ההיסטוריה של מזרח גרמניה מאת:רותה דנינו

"שתיקה רועמת",  סרט חדש  בסינמטק תל אביב ובכל רחבי הארץ  סרטו של לארס קראומה     THE SILENT REVOLUTION   ...