יום רביעי, 11 ביולי 2018

להיראות הכי זוהרת , יפה ולהרגיש אהובה צעירה ביום האהבה... באדיבות : עדי פרג'י, מנהלת הדרכה לוריאל פריז. מאת:רותה דנינומראה איפור ט"ו באב 2018  של לוריאל פריז
כיצד תוכלי לפנק את עצמך ביום האהבה,
באדיבות : עדי פרג'י, מנהלת הדרכה לוריאל פריז.

כשאנחנו חושבים על יום שכולו אהבה ועל לוק איפור שיכול להתאים לו, קל לחשוב מיד על הצבע האדום; אך כשאנחנו יוצאים לדייט זוגי, שפתון אדום, סקסי או עמיד ככל שיהיה, לא גורם לנו לחוש משוחררים מכל עכבה. לכן,  קבלו הצעת הגשה למראה איפור שמרכז את הדרמה באזור העיניים, כך שהשפתיים יוכלו להתפנות לעיסוקיהן. אך אל תדאגו; הן לא יישארו מיותמות! הן יקבלו יחס מועדף עם אחד הטרנדים הגדולים ביותר של החודשים האחרונים. מהו? המשיכו לקרוא:

1.      התחילו בעור אחיד ועמיד; Infallible מאט יעניק לכם את העמידות הנדרשת ואת הכיסוי המלא, לעור חלק וחף מפגמים נראים לעין.

2.      הוסיפו ורדרדות בריאה וחיונית בלחיים בעזרת פלטת הסמקים מסדרת Infallible בגוון ROSE. בעזרת מברשת סומק וקונטור 05 של לוריאל פריז, שלבו בין גוון הפוקסיה לגוון השימרי, וצרו לעצמכם גוון חי ומודגש.

3.        הגדישו את הגבות בעזרת מסקרה מעבה, ממלאה ומדגישה- BROW ARTIST PLUMPER. בחרו את הגוון הרצוי לכם לפי צבע שיער הראש; אם הגבות שלכן מלאות מטבען, עצמו וקבעו אותן בעזרת המסקרה השקופה שבסדרה.

4.      בעזרת KAJAL PARADISE בגוון שחור פחם, שרטטו ליינר בצמוד לקו הריסים העליון. עצרו ממש צמוד לריס האחרון. בעזרת KAJAL PARADISE לבן, הדגישו את הקו הפנימי של העפעף התחתון "קו המים". הדבר ישווה לעיניכם מראה עירני ופקוח.
 
5.      הכוכבת: מסקרה PARADISE בכבודה ובעצמה. המברשת הגדולה והקמורה שלה תעניק למניפת הריסים שלכם נפח משמעותי, אורך מרשים וצפיפות יתרה. העבודה איתה קלה והגוון שחור ועמוק במיוחד.

6.      אחד הטרנדים הכי חמים בעולם האיפור, שאומץ על ידי כל מביני העניין, הוא ללא ספק שפתיים במראה מבריק, "רטוב" במיוחד. בחרו בשפתון COLOR RICH SHINE על מנת להבליט, להבריק ולהדגיש את השפתיים; אנחנו ממליצים לטובת הלוק על גוון 112 הורדרד,  אך אתם חופשיים לבחור אחד מ-12 הגוונים הבוהקים והמהפנטים הללו כרצונכם ולטעמכם. היתרון: הברק הגלוסי משווה לשפתיים מראה מלא יותר; ואם הוא יורד מעט במהלך הערב, קל לחדשו גם ללא מראה.

צילום יח"צ חו"ל
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

הקרם המנצח !!! תחרות קרמים ממותגים שונים ומחברות - בואו להשתתפף בתחרות של מי הקרם המנצח ולתת את חוות דעתך! מי ייזכה בקרם השנה. מאת:רותה דנינו

תחרות קרם המנצח לשנת 2019... מועדון הנסייניות הגדול במדינה BEAUTY WITH JOY 365   גאה להציג: תחרות הקרם המנצח של השנה יוצא לדרך  ...