יום רביעי, 18 ביולי 2018

Lavazza נבחרה לחברת הקפה הרשמית של אליפות ווימבלדון. מאת:רותה דנינו


Lavazza  נבחרה לחברת הקפה הרשמית 
של אליפות ווימבלדון  
זו השנה השמינית ברציפות!

כמאה בריסטות של לוואצה  יכינו  קפה אותנטי 
איטלקי ללמעלה מ- 500,000 אוהדי טניס שיגיעו
 לצפות במשחקי הטורניר.....

חברת הקפה הגלובלית המובילה Lavazza היא ה"קפה הרשמי" של אליפות ה"גראן סלאם"  בווימבלדון זו השנה השמינית.

 אגדת הטניס אנדראה אגאסי  השגריר העולמי של לוואצה יהיה אורח הכבוד של החברה בטורניר, יחד עם  דמויות ידועות נוספות מעולם הטניס שיוכלו גם ליהנות מקפה של לוואצה שיוגש במקום, ואף לבחור תמונות של אלילי טניס, או תמונות סלפי שלהם עצמם על גבי הקצף בכוס הקפה שלהם.
אליפות וימבלדון, תתקיים מיום שני 2 יולי - יום ראשון 15 יולי, 2018  
כמאה בריסטות של לוואצה יכינו  קפה אותנטי איטלקי  ב-60 נקודות שירות ללמעלה
מ- 500,000 אוהדי טניס שיגיעו לצפות במשחקי הטורניר

עבור קהל אוהבי הטניס, הן בתוך השטח היוקרתי של וימבלדון והן מחוץ לתור שבו ממתינים הצופים להצלחה, קפה Lavazza יוגש במגוון מהדורות קלאסיות ומהדורות מוגבלות, אשר ימשכו את הקהל הבריטי והקהל הבינלאומי.

החברה,  שומרת על מעמדה כשותף המזון והמשקאות היחיד בעולם, של כל ארבעת טורנירי גראנד סלאם זו השנה השלישית ברציפות – והיא מציעה את הקפה הנמכר ביותר באירופה 
ליותר משלושה מיליון חובבי טניס באליפות היוקרתית רולנד גארוס, אליפות ארה"ב הפתוחה, באליפות אוסטרליה הפתוחה, בנוסף לאליפויות וימבלדון.

Lavazza  תביא גם  מצוינות קולינרית  למדשאות של טורניר הטניס היוקרתי ביותר בבריטניה  והיא תארח כמה מהשפים של מסעדות בעלות  כוכבי מישלן בעולם

 סגן יו"ר Lavazza, מרקו לבזה, מציין: "לוואצה נרגשת להמשיך את הקשר עם אליפות וימבלדון, כמו גם עם השגריר העולמי שלנו אנדרה אגסי שזכה בווימבלדון בפעם הראשונה בתחרות הגראן סלם, אנו גאים  להמשיך את תמיכתנו באחד מטורנירי הטניס הגדולים בעולם"
אודות קבוצת Lavazza
 לוואצה נוסדה בשנת 1895 בטורינו, ונמצאת בבעלות משפחת Lavazza במשך ארבעה דורות.  הקבוצה פועלת כיום ביותר מ -90 מדינות באמצעות חברות בנות ומפיצים, ומייצאת 63% מתוצרתה. לוואצה מעסיקה כ -3,000 עובדים עם מחזור של יותר מ -2.0 מיליארד יורו בשנת 2017.
חברת לוואצה המציאה את הרעיון של מיזוג - או במילים אחרות את האמנות של שילוב סוגים שונים של קפה מאזורים גיאוגרפיים שונים .
לחברה ניסיון של מעל 25 שנה בייצור ומכירה של מערכות קפה ומוצרים נלווים והיא החברה האיטלקית הראשונה שהציעה  קפסולות  למערכות אספרסו.

לוואצה פועלת בכל מגזרי הפעילות: בבית, מחוץ לבית ושירותי קפה למשרד, תמיד עם דגש על חדשנות טכנולוגית. Lavazza הצליחה לפתח את המודעות למותג באמצעות שיתופי פעולה הע בתחומי  הספורט עם טורנירי גראנד סלאם טניס,  בתחומי האמנות והתרבות עם מוזיאונים יוקרתיים כמו מוזיאון גוגנהיים בניו יורק, מוזיאון פגי גוגנהיים ונציה, ומוזיאון מדינת הרמיטאז בסנט פטרסבורג, רוסיה.

  החברה ממשיכה בהתרחבות גלובלית  אסטרטגית, והיא רכשה גם 
חברות תכשיטים מקומיים בשווקים מרכזיים  בנוסף, בשנת 2017 
הגדילה הקבוצה את טווח התפוצה שלה עם רכישת חברת אספרסו  proximite הצרפתית ו - Nims באיטליה.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

סרט חדש, שתיקה רועמת הוא סיפור אמיתי על אירוע דרמטי מימי המלחמה הקרה, מבוסס על סיפור מן ההיסטוריה של מזרח גרמניה מאת:רותה דנינו

"שתיקה רועמת",  סרט חדש  בסינמטק תל אביב ובכל רחבי הארץ  סרטו של לארס קראומה     THE SILENT REVOLUTION   ...