יום שבת, 4 באוגוסט 2018

פרס הסרט העלילתי הטוב ביותר פרה אדומה . זכה סרטה של ציביה ברקאי יעקב בפסטיבל הקולנוע ירושלים. מאת:רותה דנינופרה אדומה סרטה של ציביה ברקאי יעקב 
זכה בפרס הסרט הטוב ביותר 
בפסטיבל 
הקולנוע ירושלים

השבוע זכה סרטה של ציביה ברקאי יעקב

 בשלושה פרסים
 מרכזיים בתחרות הקולנוע הישראלי העלילתי 
בפסטיבל הקולנוע ירושלים: 
פרס חג'ג' לסרט 

העלילתי הטוב 

ביותר,

 פרס חג'ג' לסרט 

הביכורים ופרס 

לשחקנית הטובה 

ביותר: אביגיל 

קובארי.
הבמאית ציביה ברקאי יעקב עלתה לקבל את הפרס עם בנה התינוק בן החודש ומסרה בהתרגשות:"פרה אדומה" הוא סרט שנעשה ממקום מאוד אינטימי ופרטי על הרגשות והחוויות שלי בתוך החברה שגדלתי בה. חשוב היה לי לשמור על כנות ומורכבות בתוך הקצוות שקיימים בסיפור הזה ובחיים של כולנו. אני מרגישה מבורכת שזכיתי ליצור את הסרט הזה עם חבורה כל כך מוכשרת ואמיצה של אנשים שגרמו לסרט הזה לקרות ולהיות מה שהוא".
השחקנית 
הראשית אביגיל 
קובארי שזכתה
 לשבחים רבים על 
הופעתה, הופתעה 
מאוד מהזכייה ומסרה:
"זכיתי באורח פלא להיבחר על ידי ציביה, אישה ובמאית קסומה וייחודית לשחק את בני ב"פרה אדומה". החיבור לסיפור היה מיידי אבל התלווה אליו פחד שהתפקיד גדול עליי וחושפני. קיבלתי השראה מבני, נערה תמימה ואמיצה ולשמחתי החלטתי ללכת על זה. צוות ההפקה והפרטנרים הענקיים לצידי (גל תורן ומורן רוזנבלט שהיו לי מורים) הוציאו ממני את המיטב. תודה על הזכות, תודה."
לסרט יש גם ארבע מועמדויות לפרסי אופיר: השחקן הראשי הטוב ביותר גל תורן, שחקנית המשנה הטובה ביותר מורן רוזנבלט, מוזיקה מקורית קרני פוסטל וצילום בועז יהונתן יעקב. סבב הגמר של הקרנות האקדמיה הישראלי לקולנוע יחל בקרוב ולאחר מכן יוכרזו הזוכים בפרסי אופיר בטקס שיתקיים בתאריך 6.9.

לצפייה בטריילר

הסרט הופק על ידי איתי תמיר

 וחברת לילה סרטים, 

הוא צפוי לצאת להקרנות בבתי הקולנוע 

בסוף שנת 2018 או תחילת 2019.
צילום נועם פריסמן  ובועז יונתן יעקב

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

סרט חדש, שתיקה רועמת הוא סיפור אמיתי על אירוע דרמטי מימי המלחמה הקרה, מבוסס על סיפור מן ההיסטוריה של מזרח גרמניה מאת:רותה דנינו

"שתיקה רועמת",  סרט חדש  בסינמטק תל אביב ובכל רחבי הארץ  סרטו של לארס קראומה     THE SILENT REVOLUTION   ...