יום חמישי, 9 באוגוסט 2018

טכנולוגיה חדשנית מתקדמת, מקרר הכולל דלת זכוכית שהופכת שקופה בשתי נקישות קלות - של מותג היוקרתי - LG חברה המובילה בישראל. מאת:רותה דנינוLG פורצת דרך עם מוצר ביתי מושקע 
יוקרתי ומוסיף חדשנות  במטבח..

 LG    וברימאג משיקות בישראל מקרר 
חדשני ואיכותי...
 הכולל דלת זכוכית שהופכת שקופה 
בשתי נקישות קלות!!!

טכנולוגיה חדשנית זו מאפשרת לצרכן 

לראות את פנים המקרר

מבלי לפתוח אותו במטרה לשמור על 
טריות המזון וחסכון באנרגיהלכבוד החגים מבצע מיוחד: כל הקונה מקרר LG 
4 דלתות,
מקבל שואב אבק אלחוטי במתנה

LG  וברימאג משיקות בישראל את מקרר InstaView Door-in-Door™ - מקרר 4 דלתות הכולל דלת בתוך דלת, כאשר בשתי נקישות הופכת דלת הזכוכית לשקופה ומאפשרת לראות את פנים המקרר מבלי לפתוח אותו.

מקרר ה-InstaView היוקרתי, כולל טכנולוגיה חדשנית אשר נועדה למזער פתיחה מיותרת של המקרר וכך נמנע איבוד של 41% מהאוויר הקר של המקרר ומוצרי המזון נשמרים טריים זמן רב יותר, לצד חסכון משמעותי באנרגיה.
המקרר מצויד בטכנולוגיות המתקדמות ביותר שפיתחה LG כדוגמת Hygiene Fresh, השומר על טריות המזון תוך סינון וניקוי האוויר ב-4 שלבים שונים. לנוחיות הצרכנים, המקרר מצויד בטכנולוגית ™SmartThinQ, המאפשרת לצרכן לשלוט במקרר באמצעות הטלפון החכם, גם כשהוא מחוץ לבית.

בנוסף, במקרר של LG יש מדחס לינארי, רכיב הליבה של מערכת הקירור. למדחס הלינארי מספר רב של יתרונות החל מ-10 שנות אחריות ועד לחסכון באנרגיה ושמירה על טריות בזכות הורדת תנודות הטמפ' במקרר. המקרר InstaView DID מציע לצרכן חווית משתמש נוחה ואסתטית לצד חסכון בצריכת האנרגיה ובכך הופך לידידותי לסביבה.
פיתוח מקרר InstaView החל לאחר סקרי שוק ומחקרים שבצעה חברת LG במטרה ללמוד על צרכי הלקוחות .
את מקרר  החדש  ניתן לרכוש ברשת טרקלין חשמל וכן ברשתות ובחנויות החשמל המובחרות. המקרר מגיע בצבע נירוסטה יוקרתי.
 
מחיר מומלץ לצרכן של 14,990 שקלים.

לכבוד השנה החדשה, חברת ברימאג ו-LG יוצאות במבצע מיוחד, במסגרתו כל הקונה ממגוון מקררי LG 4 דלתות, יקבל שואב אבק LG אלחוטי במתנה. שווי המתנה – 1,290 ₪.

המבצע יתקיים מה09.8.18 ועד ה-15.9.18.
צילום יחצ חול 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

סרט חדש, שתיקה רועמת הוא סיפור אמיתי על אירוע דרמטי מימי המלחמה הקרה, מבוסס על סיפור מן ההיסטוריה של מזרח גרמניה מאת:רותה דנינו

"שתיקה רועמת",  סרט חדש  בסינמטק תל אביב ובכל רחבי הארץ  סרטו של לארס קראומה     THE SILENT REVOLUTION   ...