יום שבת, 11 באוגוסט 2018

רשת סינית למוצרי צריכה שונים עושה עליה לישראל- קסימיווג ופותחת 2 סניפים חדשים בעופר בילו סנטר ועופר אשדוד. מאת:רותה דנינו


רשת סינית למוצרי צריכה  מגיעה לישראל:
XIMIVOGUE – קסימיווג
פותחת סניף ראשון  במתחם עופר 
בילו סנטר
סניף שני יפתח בעופר אשדוד

סה"כ תפתח הרשת 15 סניפים בישראל

הרשת מציעה מגוון עשיר של
מוצרי צריכה מתחומים שונים:  כלי בית, ספורט וטיולים, תכשיטים, מוצרי חזרה לבית ספר ועוד במחירים חסרי תקדים
החל מ-10 ₪ בלבד!!!
רשת סינית חדשה עושה עלייה לישראל: XIMIVOGUE (קסימיווג), ותפתח את
הסניף הראשון שלה במתחם הקניות עופר בילו סנטר, מקבוצת קניוני עופר. מדובר ברשת המתחרה במקס סטוק ודייסו, המייבאת ומשווקת אלפי מוצרים ואקססרויז, במחירים אטרקטיביים במיוחד.

הסניף הראשון יפתח השבוע  בעופר בילו סנטר, על שטח של כ 150 מ"ר, עם אופציה להגדלת הסניף  בהמשך לעוד 150 מ"ר. כמו כן במהלך  חודש ספטמבר  יפתח הסניף השני של הרשת בקניון עופר אשדוד, על שטח של כ 160 מ"ר.
הרשת החדשה בישראל תפתח ע"י זכיין מקומי: צ'אן חוואן, איש עסקים סיני שקיבל את הזיכיון לפתיחת הרשת בארץ ומתכנן לפתוח עד 15 סניפים במתחמי קניות ובאואטלטים.
הרשת החדשה תציעה מגוון עשיר של מוצרי צריכה מתחומים שונים, בניהם:  כלי בית, ספורט וטיולים, תכשיטים, אופנה, מוצרי חזרה לבית ספר, טקסטיל, מוצרי אמבטיה, במחירים חסרי תקדים, החל מ-5 ₪  70 ₪. דוגמאות של מחירים: משקפי שמש ב 15 שח, אזניות לנידים ב 12 שח, תיקי נשים ב 20 שח, תיקי רחצה ב 15 ₪, סט עטים ב 5 שח, מברשות שיער ב 10 ₪,  קלמרים ב 10 ₪, כיסוי לניידים ב 10 ₪, קנקן תה עם גוסות ב 20 שח, תיקי איפור ב 12 שח נעלי אצבע ב 15 שח ועוד.

רשת XIMIVOGUE שייכת לקבוצת XIMIVOGUE הסינית, המפעילה 120 חנויות ברחבי העולם, בניהם בסין, אפריקה, קוריאה, פיליפינים ותאיילנד. 

מנחם מעודי מנכ"ל עופר בילו סנטר מסר: "המותג החדש  משתלב עם שורת החנויות הקיימות במתחם, חנויות של מותגים מובילים אשר מוכרים  במחירי אאוטלט,  שווים לכל נפש. החנות החדשה מוסיפה לתמהיל של המתחם  ואנו נמשיך להביא לצרכן הישראלי את הבשורות מהעולם".


צילום: ליה אפטר
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

סרט חדש, שתיקה רועמת הוא סיפור אמיתי על אירוע דרמטי מימי המלחמה הקרה, מבוסס על סיפור מן ההיסטוריה של מזרח גרמניה מאת:רותה דנינו

"שתיקה רועמת",  סרט חדש  בסינמטק תל אביב ובכל רחבי הארץ  סרטו של לארס קראומה     THE SILENT REVOLUTION   ...